Гуртожиток

Гуртожиток Центру розміщено в окремій будівлі розташованій на території  закладу освіти, має 5 поверхів. Гуртожиток розрахований на 225 мешканців. У 2015 році гуртожиток посів І місце в обласному конкурсі на кращий гуртожиток серед ПТНЗ.
Інтер’єр гуртожитку  забезпечує найкращі умови для виховання молодого покоління з гармонійним розвитком фізичних і духовних сил.
P1260091P1150243P1260088P1270204Вестибюль – візитна картка гуртожитку, який  відповідає  сучасним вимогам. Різні заходи  проходять в холі гуртожитку, де розміщено місце для відпочинку.
Для самопідготовки  в гуртожитку  є кімната для занять з WI-FI покриттям для підключення до мережі Інтернет. У гуртожитку для самопідготовки в позаурочний час працює кабінет, який  оснащено комп’ютерами, наявна довідкова література, підручники, навчальне приладдя.
P1260102У кімнаті відпочинку проходять традиційні культурно – масові заходи: «Дні іменинників», години спілкування, святкові вечори, конкурси, засідання клубів «Між нами дівчатами», «Літературний калейдоскоп», учні переглядають теленовини, кінофільми, розважальні програми.

DSC00970В гуртожитку розташований медичний кабінет та ізолятор та працює медична сестра.

 

 

 

 

 

P1260218В гуртожитку є санітарно – гігієнічні приміщення, а саме:
– душова кімната
– кімната відпочинку Клубу «Здоров´я»
– кімнати особистої гігієни
– пральня
– підсобні приміщення, а саме:

  • приміщення для сушіння білизни;
  • приміщення для зберігання господарських  речей;
  • приміщення для зберігання інвентарю для прибирання;
  • приміщення для зберігання чистої білизни;
  • приміщення для зберігання брудної білизни.

P1260122На кожному поверсі є побутова  кімната для приготування їжі.

 

 

 

 

 

DSC00975Кімната вихователів  знаходиться на ІІ поверсі гуртожитку.   Також в гуртожитку працюють  практичний психолог та соціальний педагог, які проводять заняття з мешканцями гуртожитку у позаурочний час.
Кімната самоврядування створена в гуртожитку  за ініціативою учнівської ради. В ній відбуваються засідання ради Учнівської республіки та ради гуртожитку. Проходять заходи за планом роботи ради гуртожитку.

 

 

Копия P1000599 OLYMPUS DIGITAL CAMERAЗ метою збереження та зміцнення здоров’я учнів, формування навичок здорового способу життя, досягнення фізичної досконалості  підлітків в гуртожитку  функціонує  тренажерна зала.

До послуг мешканців гуртожитку   21 комп’ютер, які підключено до мережі Інтернет. Учні також можуть використовувати особисті комп’ютерні засоби так як на кожному поверсі  є  WI-FI покриття для підключення до мережі Інтернет.

 

 

P1260063 P1260059 P1260055P1260049